top of page
IMG_2069.jpg

Олександра Бозкур

 

Грумер з досвідом роботи понад 16 років. Ведучий майстер та засновник мережі SandraGroom у 2014 році. Надзвичайне кохання та взаєморозуміння з усіма тваринами. Досвід роботи з кішками та собаками всіх порід. З 2008 року працювала грумером у мережі Зоосалонів "МайстерЗоо". З літа 2011 року працювала ТОП-майстром зоосалону Rico. Дипломований спеціаліст та учасник понад 20 МК з такими породами як: Йоркширський тер'єр, мальтезе, пудель, бішон фризе, ши-тцу, американський кокер-спаніель, померанський шпіц та багато інших. Закінчила курс "Психологія поведінки котів". Грумер, який здатний не тільки втілити будь-яку стрижку на ваше побажання, а й запропонувати Ексклюзивний, модний грумінг з елементами креативу, складних фарбувань і вистригання візерунків по шерсті. Стрижка, тримінг, зняття зубного каменю будь-якої складності БЕЗ наркозу, SPA для шкіри та вовни, професійна консультація щодо догляду за домашніми вихованцями. Якщо ви хочете, щоб у вашого вихованця була ідеальна стрижка VİP рівня, з його особистими особливостями, Олександра – ваш майстер. Викладач школи грумінгу SandraGroom.

IMG_2075.jpg

Олджай Бозкурт

Грумер по роботі з собаками середніх і великих порід. Дбайливий підхід до кожного хвостика. Випускник школи грумінгу SandraGroom. Водій нашого зоотаксі - тому його люблять і добре знають ваші хвостики. А також це людани, чії руки роблять всі меблі наших зоосалонів - бо важлива кожна деталь. 

IMG_2139.jpg

Соня

Майстер по котикам. Знайде спільну мову з вашими мурчиками, навіть якщо в нього сталевий характер. Працювала у нас помічником, далі довчилася на грумера, поруч з Олександрою. Тому знає багато секретів ТОП-майстрів. 

IMG_2155.jpg

Леся

Одна з кращих випускниць школи грумінгу SandraGroom. Людина для якої спокій і і здоров'я домашніх улюбленців понад усе. З турботою виконає всі ваші побажання і знайде спільну мову з вашим улюбленцем.

BBE5858A-9DF5-4189-AA58-4AE6AAB28BE4.jpg

Діна

ТОП-грумер, яка точна знає, який образ підійде вашому хвостику, виконає будь-яку стрижку і проконсультує по домашньому догляду. Діна не спішить, удіяляючи увагу найдрібнішим деталям, що буде видно не тільки після стрижки, а і через великий проміжок часу. Перша помічниця Олександри, а зараз майстер Топових салонів Києва.

bottom of page