top of page

Олександра Бозкур

 

Грумер з досвідом роботи понад 13 років. Ведучий майстер та засновник мережі SandraGroom у 2014 році. Надзвичайне кохання та взаєморозуміння з усіма тваринами. Досвід роботи з кішками та собаками всіх порід. З 2008 року працювала грумером у мережі Зоосалонів "МайстерЗоо". З літа 2011 року працювала ТОП-майстром зоосалону Rico. Дипломований спеціаліст та учасник понад 20 МК з такими породами як: Йоркширський тер'єр, мальтезе, пудель, бішон фризе, ши-тцу, американський кокер-спаніель, померанський шпіц та багато інших. Закінчила курс "Психологія поведінки котів". Грумер, який здатний не тільки втілити будь-яку стрижку на ваше побажання, а й запропонувати Ексклюзивний, модний грумінг з елементами креативу, складних фарбувань і вистригання візерунків по шерсті. Стрижка, тримінг, зняття зубного каменю будь-якої складності БЕЗ наркозу, SPA для шкіри та вовни, професійна консультація щодо догляду за домашніми вихованцями. Якщо ви хочете, щоб у вашого вихованця була ідеальна стрижка VİP рівня, з його особистими особливостями, Олександра – ваш майстер. Викладач школи грумінгу SandraGroom.

Screenshot_20210203-175241_Viber.jpg

Тетяна

У 2014 закінчила курси Київської Академії Грумінга і віддала все своє кохання професії грумер. Пройшла курси підвищення кваліфікації «Геометрія стрижки бішон - фризе», «Салонний грумінг йоркширського тер'єра», МК із зоопсихології та розуміння собак від КЦ "Лармон", МК "Ультразвукове чищення зубів", МК "Салонний грумінг бішона-фризе" грумінг вест-хайленд тер'єру.

Має ветеринарну освіту та дуже любить працювати. Також професійно займається розведенням таких порід як ши-тцу, йоркширський тер'єр і пекінес більше 12 років. З 2019 року працює грумерів у нашій мережі салонів.

bottom of page