top of page

Хочеш бути грумером? Будь їм!!!

 

Школа грумінгу салону краси для тварин «Sandra groom» запрошує всіх бажаючих на професійні курси догляду та стрижки собак та котів.

Хто з любителів тварин не мріяв навчитися правильно поводитися з кішкою або собакою, зі знанням справи вибирати інструменти для тих чи інших маніпуляцій, дбайливо доглядати своїх улюбленців, красиво їх стригти.

У нашій школі Ви можете пройти як повний курст з нуля по стрижках будь-яких порід так і взяти додаткові заняття з будь-якого виду грумінгу, а це:

- Порідна та домашня стрижка собак і котів;

- догляд за ротовою порожниною, зняття зубного каменю;

- креативний грумінг (вистригання візерунків по шерсті, декоративне фарбування та блиск-тату);

- SPA процедури для шкіри та вовни домашніх улюбленців.

Настав час виконання бажань.

Чому ми рекомендуємо зупинити вибір на Школі грумінгу салону для тварин Sandra groom?

Вашими викладачами будуть досвідчені майстри, робота яких відзначена багатьма дипломами та нагородами та підтверджена сертифікатами якості та професіоналізму. Їхню роботу Ви можете оцінити за фотографіями, представленими на нашому сайті та безпосередньо в салоні.

На рахунку школи значна кількість підготовлених висококласних спеціалістів, які успішно працюють у сфері професійного салонного грумінгу.

Ми маємо добре укомплектовану навчальну базу, сучасне обладнання та інструментарій, у тому числі ванний комплекс, розсувні столи, потужні фени, стрижні машинки та багато іншого.

* Однією з особливостей школи є те, що заняття відбуваються індивідуально. Вартість одного уроку –  від 750 грн. Інструменти для навчання пропонує салон. Кількість занять за вашим бажанням.  Ми рекомендуємо браті пакетні пропозиції:

1. "КУРС БАЗОВИЙ" - 10 індивідуальних уроків, після яких ви зможете працюваті з деякимі породами собак і котів, або починати свою кар'єру як помічник грумера. Вартість курсу 7500грн

2. "КУРС ПОКРАЩЕНИ" - 15 уроків, після яких ви вже зможете працювати грумеров і матимете можливість працювати з різними породами собак. Вартісті курсу 10500грн. 

3. "КУРС ПРОФІ" - повний розширений курс, який включає себе не тільки пет-грумінг, а і креативний грумінг, секрети СПА-догляду і зняття зубного каменю. Ідеальний курс для тих, хто хоче бути кращим в своїй справі або для тих, хто мріє відкрити свій зоосалон. Вартість курсу 16700грн

Великим плюсом індивідуальних занять є те, що викладач весь відведений час приділяє лише Вам. Це означає, що з Вами більше відпрацьовуватимуть саме те, що не виходить у Вас.

* Також великим плюсом індивідуального навчання є те, що кількість занять та «Тему» вибираєте Ви. Ви можете вибрати певні породи тварин або стрижки, які Вам потрібні. Будь це страндартний чи креативний грумінг.

* Для учнів індивідуального навчання ми надаємо всі необхідні інструменти на всі практичні заняття (відпрацювання пройденого матеріалу відбувається на кожному уроці)

* Будучи учнем, ви не тільки отримуватимете теоретичні знання, дивитися, як майстер застосовує їх на практиці, але й стригти самостійно.

* Після закінчення школи Вам будуть вручені сертифікати.

* Для найкращих учнів нашої школи ми пропонуємо подальше працевлаштування у мережі наших салонів.

Для навчання грумінгу у школі грумінгу SandraGroom потрібні моделі.

Коти та собаки всіх порід. Вартість стрижки маленьких собак 200грн! Середні собаки та коти 300грн! Великі собаки 500грн! Стрижуть учні під наглядом досвідчених майстрів. У цю вартість входить: Гігієнічна стрижка + стрижка морди та по корпусу, обрізання та шліфування пазурів, гігієнічний догляд за вухами. Ви оплачуєте лише косметику для грумінгу (шапмуні, спреї, лосьйони). Ми працюємо на професійній італійській, польській та німецькій косметиці. Солом'янка і Петропавлівська Борщагівка. 

Запис за тел: +380 (67) 104 40 00

bottom of page